Home » درباره ما » آشنایی با گروه درس زندگی
فرم پیش ثبت نام در کمپ کنکور گروه درس زندگی

آشنایی با گروه درس زندگی

برای شناخت هرچه بهتر اعضای گروه درس زندگی به این لینک مراجعه فرمایید: ورود به لینک

سایت درس زندگی نام اینترنتی یک گروه مستقل از مربیان یا مدّرسین خصوصی است که با نام موسسه راهبرد موفقیت ایرانیان فعالیت می نماید. درس زندگی دات کام تنها سایت رسمی این موسسه می باشد. اعضای این گروه نه روانپزشک هستند و نه روانشناس و نه مشاور به معنای رسمی آن ، بلکه آنها همگی مربیان آموزش مهارت های فردی، تحصیلی و شغلی هستند.

تفاوت مربی با مشاور در چیست؟

کار مشاور خانواده یا تحصیلی ایجاد زمینه لازم برای شناسایی مشکلات و سپس ارائه راهکار است، مشاور بیشتر نگران مشکل است تا مراجع؛ و مراجع را به نحوی از فرآیند حل مسأله حذف می کند. او اطلاعات لازم در مورد مشکل را از فرد مشاوره گیرنده دریافت نموده و از مهارتش برای حل مسأله استفاده می کند. همانند رفتار یک پزشک. در واقع مشاور ماهی را بدست مراجعه کننده می دهد.

اما یک مربی یا مدّرس مهارتهای زندگی و یا موفقیت تحصیلی از همان ابتدا مراجع خود را با متدی به نام پلن ذهنی آشنا کرده در طی جلسات مختلف روش تفکر صحیح را به او می آموزد. بهره گیری از پلن ذهنی در کنار نحوه صحیح فکر کردن، باعث می شود تا مراجعه کننده پس از مدت کوتاهی بدون نیاز به کمک مربی؛ به تنهایی قادر به اتخاذ راهکارهای مناسب برای غلبه بر شرایط پیش بینی نشده باشد. در واقع مراجعین از مربی خود روش صید ماهی را می آموزند.

البته ما نمی خواهیم روش مشاوره را زیر سوال ببریم آن روش نیز در نوع خود بسیار کارآمد است اما تجربه نشان داده که روش مربی که امروزه در جهان به کوچینگ مهارتهای زندگی معروف است، باعث می شود تا مراجع روی پای خود بایستد و این امر ؛ عزت نفس و اعتماد به نفس او را بطور شگفت انگیزی افزایش دهد و فرد را در برابر حوادث مختلف زندگی قدرتمندتر از گذشته نماید.

مربیان ما به چند دسته تقسیم می شوند:

نخست: مربی آموزش مهارتهای لازم برای بهبود روابط آسیب دیده از اختلافات زناشویی ، خیانت همسر و سایر مشکلات درون خانوادگی است، که در این زمینه مهدی آریافر در خدمت مراجعین است.

دوم: مربی آموزش مهارت های موفقیت تحصیلی که وظیفه اش آموزش مهارت های تفکر با تکیه بر پلان های ذهنی است تا دانش آموزان یا دانشجویان قادر به ایده یابی سوالات و روش های حل علمی و مفهومی پرسش های تشریحی و تستی باشند. مربی تحصیلی بخوبی روش های مطالعه دروس را با تکیه بر پلان های ذهنی آموزش می دهد و باعث می شود تا افراد به بهترین شکل ممکن از نیمکره راست و چپ مغز خود برای تحلیل مسائل مختلف بهره بگیرند. مربیان موفقیت تحصیلی ما سیناتهرانی،  سعیدسلیمی فر و شاهد جواهریان هستند.

سوم: مربی آموزش مهارت های لازم برای بهبود روابط همسران ، خیانت زن یا مرد، غلبه بر شکست عاطفی و گذر از شرایط سخت و نیز استانداردسازی رفتار کودکان و نوجوانان مشکل ساز که در این زمینه حمیدایروانی گزینه انتخابی ما می باشد.


تلفن تماس گروه درس زندگی در روزهای یکشنبه تا پنج شنبه بین ساعات ۱۷  الی ۲۱ برای پاسخگویی باز می شود، و خارج از این ساعات پاسخگوی متقاضیان نخواهد بود.

تلفن تماس :  ۲۲۳۹۴۶۹۴

بزودی سامانه نوبت دهی ۲۴ ساعته گروه درس زندگی فعال خواهد شد. تا مراجعین محترم بتوانند در هر ساعت از شبانه روز وقت مورد نظر خود را با مربی دلخواه شان بصورت آنلاین رزرو نمایند.

عضویت در کانال تلگرام < درس زندگی >

آشنایی با گروه درس زندگی

توسط گروه درس زندگی زمان مطالعه: <1 min
0