Home » درباره ما » آشنایی با متخصصین گروه درس زندگی

آشنایی با متخصصین گروه درس زندگی

بازدیدکننده محترم اخیراً مشاهده شده است که برخی افراد با ایجاد سایت و یا وبلاگ های جعلی در عنوان اصلی سایت خود نام مشاورین درس زندگی را درج کرده اند تا طوری وانمود کنند که سایت یا وبلاگ آنها منتسب به مشاورین درس زندگی است ، لذا دقت بفرمایید که سایت درس زندگی، تنها وب سایت رسمی و اصلی گروه درس زندگی شامل آقایان سیناتهرانی ، مهدی آریافر و حمیدایروانی می باشد، لذا در قسمت آدرس سایت در مرورگر خود حتما توجه داشته باشید که وارد سایت به نشانی www.darsezendegi.com شده باشید.

بسیاری از افراد به ما می گویند چگونه می شود که ما هم همان علم شما را داریم اما به اندازه گروه درس زندگی نمی توانیم در گره گشایی از زندگی زوج ها و یا موفقیت درسی دانش آموزان موثر باشیم.

من برای آنها داستان خودکارهای ناسا را تعریف می کنم. ماجرا از این قرار بود که خودکارهایی که فضانوردان با خود به فضا می بردند در آنجا کار نمی کرد. زیرا به علت فقدان نیروی جاذبه جوهر خودکار نمی توانست به سمت پایین جریان یابد و لذا فضانورد نمی توانست با آن بر روی کاغذ بنویسد.

برای حل این مشکل ناسا به شرکت مشاورین اندرسون ۱۲ میلیون دلار پرداخت کرد، آنها نیز پس از ده سال تحقیق، موفق به ساخت خودکاری شده اند که در شرایط خلأ نیز کار کند. خودکاری فوق العاده که حتی در زیر آب ، روی هر سطح کریستال و در دماهای ۰ تا ۳۰۰ درجه سانتی گراد هم کار می کرد.

اما روس ها راه حل ساده تری داشتند و آن اینکه بجای خودکار از مداد استفاده کردند.

هر روز هزاران رابطه در آستانه فروپاشی قرار می گیرد و یا هزاران دانش آموز با وجود ساعات مطالعاتی زیاد بازهم در کنکور قبول نمی شوند زیرا آنچه وجود ندارد دیدگاه متفاوت در میان متخصصین و مشاورینی است که مردم را راهنمایی می کنند.

گروه درس زندگی نه روانپزشک است و نه روانشناس ،بلکه دیدگاههای علمی متفاوت و در عین حال ساده ای ارائه می کند که حتی بسیاری از مشاورین خانواده را نیز غافلگیر ساخته است.

مهدی آریافر مدرس مهارتهای زندگی سالم است. او در جهت آموزش ترمیم خیانت های زناشویی گام برمی دارد. روش او در ایجاد آرامش ذهنی در مخاطب از ویژگی های منحصربفرد وی است.

 روش V.L.D ایشان تاکنون در بهبود و بازسازی زندگی صدها زوج که در اثر خیانت, روابطشان در آستانه فروپاشی و طلاق قرار گرفته ، بسیار موثر بوده است. وی مدرس مهارتهای ارتباط موثر بین زوجین نیز می باشد. 

حمید ایروانی  در زمینه آموزش روش های ارتقای اعتماد به نفس ، رفع ترس، استرس و مسائل مرتبط با شکست عاطفی در گروه درس زندگی مشغول به فعالیت می باشد. 

گروه تحصیلی درس زندگی : این گروه توسط آقای تهرانی و دستیاران ایشان مدیریت می شود. از جمله خدمات این گروه بدین صورت است:

۱- ارائه متدهای ویژه برای ارتقای اعتماد به نفس و بهبود وضعیت دانش آموزان و دانشجویانی که دچار افت تحصیلی شده اند.
۲- ارائه آموزش های لازم به خانم هایی که با همسر خود و یا در روابط خود با دیگران دچار مشکل می شوند.

۳- آموزش مهارتهای مطالعه صحیح و متدهای تست زنی جهت موفقیت در کنکور سراسری و یا واحدهای درسی ارائه شده به دانشجویان در طول ترم.
۴- ارتقای سطح معدل دانش آموزان مقطع دبیرستان در دو رشته ریاضی فیزیک و علوم تجربی.
۵ – ارائه طرح های کلان مدیریت ارتباطات و ایجاد بخش روابط عمومی مدرن و علمی در سازمان های بزرگ.

تلفن تماس گروه درس زندگی در روزهای یکشنبه تا پنج شنبه بین ساعات ۱۷  الی ۲۱ برای پاسخگویی باز می شود، و خارج از این ساعات پاسخگوی متقاضیان نخواهد بود.

تلفن تماس :  ۲۲۳۹۴۶۹۴