Home » درباره ما » آشنایی با متخصصین گروه درس زندگی

آشنایی با متخصصین گروه درس زندگی

متخصصین درس زندگی دیوانه هستند ! این افراد با روشهای قدیمی و ناکارآمد نظام آموزشی ایران و برخی از مشاورین دیگر سازگار نمی شوند ! اینها آشوبگرند، دردسر سازند! زیرا معتقدند هر فردی می تواند تغییر کند. اینها افرادی هستند که همه چیز را بصورت متفاوتی می بینند. منتقدان و مشاورین عزیز خانواده و تحصیلی می توانند حرفهای آنها را نقل کنند ، می توانند با نظراتشان مخالفت کنند و یا با افتخار در مورد آنها صحبت نمایند. شاید هم بخواهند به آنها برچسب غربزدگی و بی دینی و … بزنند و آنها را بدنام کنند

اما این عزیزان باید بدانند که تنها کاری که در مورد این متخصصین نمی توانند انجام دهند این است که به آنها بی توجه باشند، چرا که آنها شرایط را تغییر می دهند، آنها برای شخصیت انسان ها احترام قائلند و کارشان را عاشقانه انجام می دهند. آنها معتقدند وقتی یک زندگی زناشویی را از خطر فروپاشی نجات می دهند، زمینه های رشد و تعالی زوجین و فرزندان آینده آنها را فراهم می سازند. فرزندانی که از پدران و مادران خود می آموزند تا بجای پاک کردن صورت مسأله در هنگام بروز مشکل به حل آن بپردازند. فرزندانی که معنی عشق واقعی را در کنار والدین خود درک می کنند و می توانند آینده ای امیدبخش برای کشور خود بسازند.

می دانید چرا نشریات به ما متخصصین گروه درس زندگی نابغه های دیوانه لقب داده اند، زیرا ما آنقدر دیوانه ایم که تصور می کنیم می توانیم دنیای شما را تغییر دهیم ، به درستی ما همان کسانی هستیم که دنیای شما را تغییر می دهیم . 

 

خدمات ویژه خانواده ها :

مهدی آریافر مدرس مهارتهای زندگی سالم است. او متخصص ترمیم خیانت های زناشویی و شکست عشقی است . روش او در ایجاد آرامش ذهنی در مخاطب از ویژگی های منحصربفرد وی است.

 روش V.L.D ایشان تاکنون در بهبود و بازسازی زندگی صدها زوج که در اثر خیانت, روابطشان در آستانه فروپاشی و طلاق قرار گرفته ، بسیار موثر بود است.

وی مدرس مهارتهای ارتباط موثر بین زوجین نیز می باشد. 

 

حمید ایروانی متخصص سایکوسیبرنتیک و مهارتهای ذهن سالم است که در زمینه ارتقای اعتماد به نفس ، رفع ترس، استرس و افسردگی و مسائل پیرامون زوجین از جمله خیانت همسر در گروه درس زندگی مشغول به فعالیت می باشد. 

 

تلفن تماس گروه درس زندگی در روزهای یکشنبه تا پنج شنبه ، هر روز تنها به مدت دو ساعت و بین ساعات ۱۷ الی ۱۹ برای پاسخگویی باز می شود، و خارج از این ساعات پاسخگوی متقاضیان نخواهد بود.

 

درس های زندگی

توجه: استفاده از کلیه مقالات و مطالب سایت درس زندگی در مجلات، روزنامه ها، سایتها و برنامه های تلویزیونی و رادیویی با ذکر منبع آزاد و بلامانع است.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook