Home » درباره ما » آشنایی با متخصصین گروه درس زندگی

آشنایی با متخصصین گروه درس زندگی

بسیاری از دوستان همکار به ما می گویند چگونه می شود که ما هم همان علم شما را داریم اما به اندازه گروه درس زندگی نمی توانیم در گره گشایی از زندگی زوج ها و یا موفقیت درسی دانش آموزان موثر باشیم .من برای آنها داستان خودکارهای ناسا را تعریف می کنم. ماجرا از این قرار بود که خودکارهایی که فضانوردان با خود به فضا می بردند در آنجا کار نمی کرد. زیرا به علت فقدان نیروی جاذبه جوهر خودکار نمی توانست به سمت پایین جریان یابد و لذا فضانورد نمی توانست با آن بر روی کاغذ بنویسد.

برای حل این مشکل ناسا به شرکت مشاورین اندرسون ۱۲ میلیون دلار پرداخت کرد، آنها نیز پس از ده سال تحقیق، موفق به ساخت خودکاری شده اند که در شرایط خلأ نیز کار کند. خودکاری فوق العاده که حتی در زیر آب ، روی هر سطح کریستال و در دماهای ۰ تا ۳۰۰ درجه سانتی گراد هم کار می کرد.

اما روس ها راه حل ساده تری داشتند و آن اینکه بجای خودکار از مداد استفاده کردند.

هر روز هزاران رابطه در آستانه فروپاشی قرار می گیرد و یا هزاران دانش آموز با وجود ساعات مطالعاتی زیاد بازهم در کنکور قبول نمی شوند زیرا آنچه وجود ندارد دیدگاه متفاوت در میان متخصصین و مشاورینی است که مردم را راهنمایی می کنند.

اینجا در نزدیکی شما در گروه درس زندگی دیدگاههای متفاوت و در عین حال ساده ای ارائه می شود که حتی خود شما را نیز غافلگیر می سازد.

 

خدمات ویژه خانواده ها :

مهدی آریافر مدرس مهارتهای زندگی سالم است. او متخصص ترمیم خیانت های زناشویی و شکست عشقی است . روش او در ایجاد آرامش ذهنی در مخاطب از ویژگی های منحصربفرد وی است.

 روش V.L.D ایشان تاکنون در بهبود و بازسازی زندگی صدها زوج که در اثر خیانت, روابطشان در آستانه فروپاشی و طلاق قرار گرفته ، بسیار موثر بود است.

وی مدرس مهارتهای ارتباط موثر بین زوجین نیز می باشد. 

 

حمید ایروانی متخصص سایکوسیبرنتیک و مهارتهای ذهن سالم است که در زمینه ارتقای اعتماد به نفس ، رفع ترس، استرس و افسردگی و مسائل پیرامون زوجین از جمله خیانت همسر در گروه درس زندگی مشغول به فعالیت می باشد. 

 

تلفن تماس گروه درس زندگی در روزهای یکشنبه تا پنج شنبه ، هر روز بین ساعات ۱۶  الی ۲۰ برای پاسخگویی باز می شود، و خارج از این ساعات پاسخگوی متقاضیان نخواهد بود.

تلفن تماس :  ۲۲۳۹۴۶۹۴

درس زندگی

تلفن تماس گروه درس زندگی در روزهای یکشنبه تا پنج شنبه بین ساعات ۱۶ الی ۲۰ برای پاسخگویی باز می شود، و خارج از این ساعات پاسخگوی متقاضیان نخواهد بود. تلفن تماس : 22394694 ------------------------- بازدیدکننده محترم با عضویت در خبرنامه درس زندگی آخرین اخبار و مطالب سایت را در تلفن همراه خود دریافت کنید ( همچنین در صورت انصراف از دریافت پیامک، می توانید از همین بخش اشتراک خود را لغو نمایید)

More Posts

کارگاه های هفتگی آموزش جذب و وفادارنمودن همسر